Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az "Az idomítás műveszete c....

Az "Az idomítás műveszete c. könyv és DVD + klikker" mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Írtam már a szerzőnek hogy mégis közölje a csomag árát, mert érdekelne, de lehet hogy (talán) pont ez a lényege, mert a "mennyibe kerül?" menüpontban 2 bekezdésen keresztül arról zeng hogy milyen hasznos meg hogy miket ad hozzá, nekem ez teleshopos terelésnek tűnik, plusz a weblapon sehol nincs ár feltüntetve... Ez a módszer mindig akkor használatos, ha irreálisan magas árat kérnek valamiért és így akarják enyhíteni hogy még sok cuccot tesznek a csomagba és ezzel viszonylag azt az érzetet keltik, hogy de jól jártam. ..

Ha rákattintok hogy "megrendelem"-re, még mindig nem látható az ára, viszont már a fizetési módról és a postázási címről, névről stb kér adatokat, amit nem adok meg addig, amíg nem tudom, hogy megengedhetem-e....

Bocs a hosszú bevezetésért, de valaki hátha tudja, megköszönném.



2013. ápr. 21. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

9900 forint. Ha rányomsz a választott termékre, ott kiírja az árát a teljes csomagnak.


Nem tudom ér e ennyit, mert nem olvastam még és nem láttam a dvd-t sem. Nekem e könyv nélkül is sikerült papagájokat idomítanom. Klikkert meg vehetsz magadnak olcsóbban.

2013. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A rendelési űrlap mellett balra ott van részletesen
2013. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kértem az email címemre az ingyenes email tanfolyamát, és ott írta az egyik részben, hogyha nem vállnak be a módszerei a papagájodnál, akkor visszafizeti a könyv árát. Nem emlékszem pontosan, azt hiszem 1 vagy 2 hónapon belül... Bár ettől függetlenül tényleg 10 ezer forint.
2013. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!