Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem repül bele SOS!?

Miért nem repül bele SOS!?

Figyelt kérdés

Van 2 db Dajkamadaram(Japán sirályka pinty) És nemrég (3-4) napja vannak nálam. Van ketrecük,itatójuk,csőrkoptató,etető,karomkoptató,fészek...

Feltettem a fészküket és már 2 napja nem hajlandóak beleszállni! Tettem le nekik szénát hogy meg tudják építeni,de e helyett este nem a fészekben,hanem, a fészek tetején alszanak. Szeretném ha raknának tojást de ha nem használnak fészket semmi esélyem! KÉRLEK SEGÍTSETEK!!! Köszönöm!



2013. márc. 13. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit, lehet, hogy csak új nekik.
2013. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fészket akkor kezdenek rakni, mielőtt tojna. Azt tudod, hogy különneműek? Mert az nem árt :))
2013. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik fiú másik lány...de tojást nem a fészekben kéne csinálniuk??
2013. márc. 13. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
"de tojást nem a fészekben kéne csinálniuk??" Aranyos kérdés. Ez az egész úgy zajlik, mint pl. a baromfiknál: a kakas megtermékenyíti a tojást (gondolom,a technikát láttad már), azután a megtojt tojáson üldögél és kikelti. Nekem is voltak pintyeim, onnan tudom, hogy történik az egész. Én csak azt vettem észre, hogy nyugtalan lett a tojó, próbáld a kalitkában lévő dolgokból fészket rakni. Segítettem, raktam be száraz füvet, fonalszálakat. 2x költött is, aztán elpusztult a hím. Hoztunk újat, újra költött, de a hím elpusztította a fiókákat, mire észrevettem. Többet nem költött..... :(
2013. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)Akkor lehetséges hogy azért nem repülnek bele mert csak akkor repülnek bele ha tojást szeretnének? Az lehet a baj hogy még meg kéne egymást ismerniük?? Vagy mikor csinálnak??? :))
2013. márc. 14. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Először a helyet és egymást kell elfogadniuk. Nem biztos, hogy kedvelni fogják egymást, erre számíts, hiszen "adhoc" lettek egymás mellé rakva. A kész fészket a tojásrakástól függetlenül is lehet, hogy használni fogják. Sajnos, türelemjáték az egész, várni kell.
2013. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ :)
2013. márc. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!