Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy is van ez?

Ricsikee1997 kérdése:

Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
van 1 néni akinél folyamatosan kotlanak a jappán tyúkok. hoztam tőle egy párat és nekem 1 év után nem kotlott el 1 sem. miért lehet ez?
2013. márc. 3. 18:15
 1/3 anonim válasza:

Megvannak a megfelelő életkörülményei:

Jól érzi magát?

Esetleg egyedül van?

Kakas van mellette?

Még ha nincs egy éves, akkor ivar érett?

Tojt már tojást?

Szerinted az időjárás megfelelő a kotláshoz?

Ez mind kérdés, hogy miért is nem kotlik esetleg.

De talán a legutolsó a legfontosabb.

Május vége felé ha megül, akkor még nincs késő.

De ha augusztusra gondolja hogy leül, akkor sem késő még szerintem. Még hűvösek a reggelek, nappalok, hogy az estleges utódokat feltudja nevelni.

Bocsi hogy így bele beszélek, attól függetlenül, hogy nekem csak nagytestű tyúkjaim vannak.

2013. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen mind megvan van kifutó kapirgálnak minden tojnak is 2 éves a legfiatalabb van egy 12 éves is. nem tom mi számít jó időnek... kakas is van 16 tyúkra 3 japi kakas... de azt hallottam míg ki nem tojják magukat addig nem nagyon kotlanak. ez igaz? meg a tojást is benne kell hagyni a tojóládába? mert én kiszedem őket mindig...
2013. márc. 7. 18:09
 3/3 anonim válasza:

Bocsi!

Én írtam , nem értek hozzájuk, de kövesd a néni tanácsait!

Jobban mondva, csináld úgy és akkor, ahogy, és amikor ő is csinálja!

Sok sikert Kívánok!

2013. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!