Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Felelőtlen gazdihoz került az...

Felelőtlen gazdihoz került az egyik nimfa fiókám, és engem vádol a sérülésért, amikor a pici nálam még makkegészséges és hibátlan volt, hogy tudom a későbbiekben ezt kivédeni?

Figyelt kérdés
Borzasztóan zavar, én nem tömeggyártó vagyok, mindössze egy egyszerű hobbitenyésztő (vagyis nincs róla papírom, de odafigyelek mindenre, amire kell), a madaraim vérvonala kiváló, nem csak egyek a sok közül, hanem tényleg kivételesek, gyönyörűek és tehetségesek, akár kiállításra is mehetnék velük, ha lenne rá pénzem, és bosszant, hogy az egyik piciről kiderült, hogy megsérült, és sérült is maradt, miután kikerült a kezeim közül.
2009. jún. 23. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Legközelebb írj egy papírt, két példányban, pontos paraméterekkel

Milyen madár, szín meg ami kell, és szépen írják alá a tulajdonosok, hogy hibátlan állatot vettek át.

Egy példány nálad marad, az eredeti aláírással.

Innentől kezdve a fáklyás menet...ki vagy védve! ;)

2009. jún. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lesz. Legszívesebben visszavenném a kicsit, de úgyse adná vissza.
2009. jún. 24. 00:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De mit akar? A pénzét?

Ez a papíros dolog jó ötlet.

Én is úgy szeretnék egy nimfát, de nem lehet a macskáink miatt.:( Ha majd esetleg úgy alakul, hogy mégis lehet, tőled fogok venni.:)

2009. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, csak megjegyezte több hónap után, hogy sánta a madara...
2009. jún. 24. 01:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!