Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hany honapos korig erdemes...

Hany honapos korig erdemes kisallatkereskedesben hullamos papagajt vasarolni?

Figyelt kérdés
Ha hullamos papagajt vasaralok kisallatkereskedesben, akkor arra lennek kivancsi, hogy maximum hany honaposan erdemes megvasarolni, hogy meg az szeliditheto, megbatorithato s tanithato legyen egyes dolgokra. Koszi elore is a valaszokat!
2012. febr. 23. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én egyik hullámos papagájom 1 évesen került hozzám és szelíd lett, pedig többen vannak.

De szerintem minél fiatalabbat veszel, annál jobban fog szelídülni.

2012. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi! Ment a zold kez:)
2012. febr. 23. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy törődj vele és szeresd a állatkád. Vállalj felelősséget érte, vagyis mindegy hány éves, de örömöd teljék a madaradban és elvárások nélkül szeresd, akkor meghálálja, vagyis te magad leszel hálás, hogy megtanultad őt szeretni.
2012. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a jo tanacsokat!:)
2012. febr. 24. 08:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármeddig meg lehet venni. Én az enyémet 10 éves korában vettem de könnyen meglehetett tanítani és nagyon szelíd volt.
2012. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem semmi:>
2012. febr. 26. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyit szeretnék mondani,hogy NE VEGYÉL KERESKEDÉSBEN papagájt.Tenyésztőnél olcsóbb,szebb,egészségesebb madarat vehetsz,ráadásul tenyésztőnél még a madár korával se valószínű,hogy át fognak verni. Kereskedésben meg azt mondják,amit hallani akarsz.
2012. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, kereskedésben fogalmuk sincs a legtöbbnek, hogy mennyi idős a papagáj , milyen szükségletei vannak stb... De az is igaz, hogy kereskedőkből jóval több van, mint tenyésztőből , és lehet, hogy a te környékeden nem igazán találsz. Viszont ennek ellenére én is azt ajánlom, hogy tenyésztőtől vegyél, ő talán még abban is tud segíteni, hogy a felsorakoztatottokból melyiket lehet e legkönnyebben tanítani stb.
2012. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!