Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan győzzem meg az aput,...

Hogyan győzzem meg az aput, hogy vehessük meg anyuval a kiválasztott madarat?

Figyelt kérdés
Anyu szeretne egy arát,de apu nem engedi.Elég drága madár,300 ezer forint körül van.Nem vagyok dicsekvő tipus,de megtehetjük,csakhogy apu nem engedi,mivel már van egy jákó papagájunk.
2009. máj. 28. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megveszitek, hazaviszitek... Ennyi. Kidobni nem fog egy ilyen értékes madarat.

De amúgy miért nem engedi? Biztos nem ő tanítaná, takarítaná, stb.

Olyan fafejűek a férfiak, ha állatokról (madarakról) van szó, a végén meg ők szeretik meg a legjobban.:)

2009. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én apukám is ilyen.Ha nem tudjátok meggyőzni akkor vegyétek meg és vigyétek haza.Nem hinném hogy kidobja.Én is így jutottam hozzá a pintyeimhez.

(De gondold meg jól mert NAGYON SOK PÉNZRŐL VAN SZÓ és egy ilyen nagy madárnak rengeteg törődésre van szüksége.Nem lehetne-e értelmesebb dolgokra költeni azt a pénzt.)

2009. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy ha megvesszük,megharagszik!Nagyon morgós tipus,ha felmérged,akkor egész nap csak morogni tud...De majd valahogyan megprobaljuk:)
2009. máj. 28. 19:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Ez tényleg nem kis pénz (mégha meg is tehetitek). Szóval ha ennyi pénzről van szó, az szerintem már megbeszélés tárgya, nem olyan, hogy megveszek egy 500 forintos hörcsögöt, és hazaviszem.
2009. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
igaz nem a kérdéshez kapcsolódik de ha ilyen gazdagok vagytok tudnáto kadni nekem egy kis pénzt?:) abból áll hogy te is elgondolod és én is hogy jóóó sok pénzt adtok, ha már megtehetitek és én pedig mind elfogadom és örülök neki:))) egyébként pedig azzal a válaszolóval értek egyet aki azt írta hogy csak vegyétek meg és vigyétek haza, apud akármilyen morgós mégsincs gondolom kedve 300ezer forintot kidobni, és megszeretgeti a madárkát:)
2009. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Apukád mit mond, miért nem vehetitek meg a madarat?

Amúgy ha nincs jogos indoka, nem fair a viselkedése (pláne, hogy van egy madara neki is), de ti se lennétek azok, ha szó nélkül megvennétek és hazavinnétek az arát. Ha az anyagiakat nem is nézzük (bár sok pénzről van szó, tehát ez se elhanyagolható szempont), maga az elv is régen rossz. Ez egy negatív folyamat elindítója lehet, mert legközelebb talán majd apukád állít be vmivel szó nélkül, amit meg ti nem szeretnétek. Akkor megint vesztek vmit bosszúból, és ez így fog menni?

Az erőszak semmit nem old meg - tapasztalat. :S Legjobb lenne vhogy megbeszélni ezt az egészet.

2009. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
20:01-es válaszoló: ugye ez csak egy rossz vicc? :S
2009. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én apukám sem engedte meg, hogy vegyek magamnak egy hörcsögöt (igaz, az csak 2000 ft volt)! Egyik nap haza állítottam vele. Komolyan mondom, hogy ő szereti a legjobban. Miután hazajön és lemosakszik, az első dolga, hogy ad egy szotyit neki és megsimogatja.

Biztosan szeretni fogja a madarat.

2009. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
nem, nem vicc. legalább virtuálisan legyen sok pénzem:) (20:01-es)
2009. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Mond meg neki hogy nem fogsz tanulni ha nem veszi meg neked az arát :S
2009. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!