Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet, hogy tojás lesz?

Lehet, hogy tojás lesz?

Figyelt kérdés
Hullámos papagáj páromnak tegnap tettem be egy odút. A lányzó bevonult, de a párját nem engedi be. Miért nem? Mennyi az esély, hogy tojás lesz? Nagyon szeretnék kispapagájokat!
2009. ápr. 24. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
örülök, hogy a tojód elfogadta az odut. Ha jó a pár akkor valószinű, hogy lesznek tojások.Az, hogy nem engedi be a fiut, igy van rendjén.
2009. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát remélem, lesz valami, mert sokat smárolnak meg vakargatják egymást. Mégegyszer köszi!
2009. ápr. 24. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Az én papagájom nem nagyon van az oduban.Akkor nekem nem lessz fiókák?Pedig én is úgy szeretném ha lenne.pedig ők is sokat puszilkoznak.
2009. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
ja és mitől függ hogy jó a pár?
2009. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem régebben voltak hullámospapagájaim ,amikor megvettük nekik a tojatókalitkát vagy 2 évig semmi,bele se ment!Raktunk bele nekik egykis szalmát hátha az a baj de kihajigálta az összeset.A forgácsport már jobban szerette. És nemkellett fél év letojt =) Ebben az időszakban nagyon ingerült volt a hímet bese engedte a tojásokhoz eggyáltalán,amikor egyszer rajtakapta hogy bement úgy megcsipkedtek hogy külön kellett őket rakni! Ezzel vigyázzatok! Volt olyan tojás amit viszont kidobált gondolom ,az zápp volt vagy nem tudom... Amikor kikeltek,gyönyörű kis papagájok lettek =) Nemsokkal hogy felnevelte őket újra tojt,nagyon meglepődtünk .De sajnos valahogy allergiás lettema tollukra hogy ugye szállt mindefele,télen meg kénytelenk voltunk a lakásban tartani őket így új otthont kerestük nekik :D De nagyon jó helyre kerültek ,ott van egy cosmó papagáj.Ügyelj arra hogy elég vitaminhot jusson a nőstény! Sok sikert :)


13/l

2009. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekemis van, de nekemis bement de nem lettek kispapagájok
2009. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!