Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen a zebrapinty?

Milyen a zebrapinty?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok, hogy szelíd-e például meg ilyesmik?!
2011. júl. 22. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

nagyon hangos XD

egyébként mi sosem engedtük ki őket, és elég félősek voltak, szóval azt nem tudom, hogy mennyire szelidíthető, de érdeklődő kismadarak :)

és imádnak énekelni, legalábbis a miénk reggeltől estig nyomta

2011. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rettentő hangos. Most nincs nekem, de nagyon bírtam őket. Négyen laktak együtt és igazán jópofák voltak. Ettek kézből, mármint tartottam a kezemben almát és kicsipegették. Ha eltaláltam a megfelelő hangfrekvenciát kórusban felelt rá az egész banda.
2011. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

[link]


itt találsz a zebrapintyről

2011. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt kettő, tényleg elég hangosak tudnak lenni. Olyan szelídek nem igazán lesznek, mint egy papagáj, szerintem nem szállnak rá még a kezedre sem. Viszont felismerik a gondozójukat, és nem félnek tőle, ha benyúl a kalitkába és mondjuk kaját ad nekik. Viszont párban kell (érdemes) őket tartani, mert nekik az ember igazán nem társaság. Ez persze azzal is jár, hogy nagy valószínűséggel lesznek kicsi pintyek is.
2011. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

Azt hiszem akkor mégse lesz Zebrapintyem ha enyire hangos...:/

2011. júl. 22. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mondanám hangosnak, egyik papagáj hangerejéhez sem mérhető a hangereje, bár tény, hogy a hímek nagyon szeretnek énekelni, ja és több példány esetén többszöröse a hangzavar.

Ki lehet engedni őket, gazdájukkal szemben bizalmasak, érdeklődő madarak.

2011. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)
2011. júl. 23. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az íze nem jó de van aki szereti
2011. aug. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!