Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tojótyúkok alá lehet macskaalm...

Tojótyúkok alá lehet macskaalmot tenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 19:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mondom igazad van tedd alájuk!
2011. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A macska almot megeszi, mert a tyúk azért... hasonlitsd össze az ő agyát a tieddel. lehet hasonlit méretre, de ő nem fogja megkülönböztetni a kajáját nem olvastál kiskorodban ezekröl mesét? hogy a tyúk megette a gyik farkát stb..?

Faforgács

Fürészpor

Széna.

2011. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem értem mit akardékoskodsz. Nem lenne egyszerűbb venni fafoggácsot, vagy ksuzáritani füvet stb? mit kell méreg drága almotvenni, ami nem jó se a kotlonak, se a csibének? nem értem hogy vagy 766 válasz után mit nem lehet érteni hogy nem? de te csirkéid.. én sajnálom hogy oda kerültek.. szegények elfognak pusztulni. nagy állat védő vagyok. Inkább add be őket állatvédőkhöz. Csak nálad ne maradjanak, mert ki se fognak kelni !!
2011. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!