Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol lehet venni papagájt?

Hol lehet venni papagájt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni papagájt Budapesten állatkereskedésből. Hol vannak ilyenek?Kérlek segítsetek,sürgős lenne
2011. febr. 1. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Megírtad a kérdésben a választ.Állatkereskedésben.Ha nincs az egyikben,mész a következőhöz.
2011. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beírod Google-ba, megnézed a térképén és kiválasztod a hozzád legközelebbit. Biztos vagyok benne, hogy Budapesten elég sűrűn vannak állatkereskedések.


Milyen fajta madarat szeretnél? Mert hullámos, nimfa tuti van mindegyikben, de másmilyenért lehet, hogy menni kell ide-oda.

2011. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ajánlanám az állatkereskedéseket. A legtöbbjük a madarakat igen mostoha körülmények között, zsúfoltan tartja - aztán csodálkozik az ember a viselkedészavaros, idegbeteg madarak miatt...

Az interneten sokan hirdetnek eladásra papagájokat, köztük nagyon sok becsületes tenyésztő vagy hobbi-madaras, akik nem csak üzletelnek velük, de szeretik is a madaraikat. És ez nagyon nem mindegy a későbbieket illetően.

Én a magam részéről tudok ajánlani egy kiváló tenyésztőt, aki kézzel nevelt, teljesen szelíd madarakat is ad, ráadásul garanciát vállal (!) rájuk, amit egy állatkereskedésben sosem kapsz. De itt nem lehet és nem is akarok reklámozni, meg nem is az én dolgom, viszont ha megoldható, magánüzenetben én szívesen megadom az elérhetőséget.

2011. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,az utolsónak írtam privátot.
2011. febr. 1. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább tenyésztőtől vegyél de az olyan emberektől akik szelíd madarakat árulnak de nem tenyésztők csak a hobbimadarai tojtak azoktól inkább ne vegyél. Én vettem ilyen embertől egy nimfát azt mondta hogy szelíd,simogatható,hím erre az derült ki hogy tojó és nem szereti ha simogatják de ezen kívül aranyos kis madárka mert szeret és mindig velem akar lenni.
2011. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm
2011. febr. 2. 06:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!