Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálja ezt a hullámos...

Miért csinálja ezt a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
A magokat amiket adok neki az etetőjéből a vízébe rakja bele.
aug. 20. 09:52
1 2
 1/13 kürtőskalácska ***** válasza:
Lehet játszik vele
aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos ő hordja bele? Ha közel van az etető az itatóhoz, beleszóródhat a mag. Egyedül van? Viselkedészavar, tárgy etetése is lehet. Kicsit részletesebben írd le, hogy válaszolni lehessen.
aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ő hordja bele, sokkal magasabban van az itató mint az etető.


Amúgy meg egyedül van. 3×özvegyen maradt, nem tudjuk mit csinált a társaival. Ő köszöni szépen lassan 6 éve egyedül él. Nem akartam több papagáj életét elvenni, mert azért fura, hogy ő 11 évet megélt de az a 3 papagáj a 2t se tudta mellette megélni.

aug. 20. 11:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Vér folyt gondolom. Kis hely agressziót vált ki a hulikban. Most meg egyedül, 0 mozgástérrel, reptetés hiányában nem tud mit kezdeni magával. Viselkedészavaros lett.
aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném a kis hely lenne probléma. Naponta kiengedtem őket a szobámba és a ketrec is kb 60×20×30cm téglatest alakú, szóval az se volt probléma. Foglalkoztam velük elég sokat, mivel kislány voltam mikor kaptam. Nem tudom tényleg hova tegyem, szegény kattos
aug. 20. 12:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"a ketrec is kb 60×20×30cm téglatest alakú, szóval az se volt probléma"


Hát, pedig ez borzalmasan kicsi kalitka! Ebbe nem fér meg 2 huli, garantáltan egymásnak mennek. Legalább 1 centi hosszú, 60 magas, 60 széles kéne legyen. Attól lett "kattos", hogy nincs élettere.

aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondták az állatkereskedésben hogy az elég lesz nekik. Lehet rosszul mondom a méretket, most nem tudom lemérni, de a hely miatt nincs bajuk hidd el nekem.
aug. 20. 13:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Tessék megtanulni, hogy kereskedésben csak árulják az állatokat és a felszereléseket, nem értenek hozzá, csak eladnak bármit, amit rád tudnak sózni. Gömb akváriumot és kör kalitkát is lehet venni kereskedésben, pedig állattartási törvénybe ütközik ezekben gerinces állatot tartani. Ha legyilkolt 3 fajtársat, akkor elég egyértelműen piszok kicsi neki a hely. Ez magára a fajra jellemző viselkedés.
aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De akkor mekkora hely kéne nekik?
aug. 20. 13:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Hivatalos ajánlás hullámos párnak 90X60X60cm

Nemzetközileg is minimum ennyit javasolnak a tenyésztők. Nézz utána. Aztán itt az országban lehet, hogy okosba'megmonnya a Béla, elég nekik 10x10cm is.

aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!