Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambokat hogy lehet távol...

Galambokat hogy lehet távol tartani/elriasztani valahonnan anélkül, hogy megölném?

Figyelt kérdés
Van egy nagy fa a kertben, amin rendszeresen bandáznak galambok. Eddig oké, ez önmagában nem zavart eddig, viszont a fa alatt a fű és a beton olyan szinten tele van mostanában sz*rva, hogy már zavaró és csúnya. Ezt biztos, hogy több galamb csinálja nem 1-2 már a mennyiségből ítélve. Valamit tenni akarok ellene, de ötletem sincs hogy lehetne elűzni őket innen.

aug. 6. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Még 9.-es koromban nagyon unatkoztunk. Haverom felmászott egy fára. Letolta a gatyáját, kiszórtuk a morzsát és vártunk.

Végül nem sikerült eltalálni őket. Szerencsére nem volt nagy forgalom a faluban, néhány nénike nagyon csúnyán nézett ránk.

Jobb ötletem nincs. Hátha neked összejön. ☺️✌️

aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
92%

Vágj ki madárformákat (szárnytávval kb. 40 centiseket) vastagabb fehér papírból (ha tudod, lamináld le, mert eláznak egy idő után) és akaszd fel az ágakra. Fújja majd a szél őket, és elriasztja a galambokat.

Nekünk a teraszra szoktak rá tavasszal, de mióta kint vannak a "madarak" nem jönnek oda.

aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Vegyél ál hollót
aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Vágd ki a fát.
aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem megpróbálom amit a #2 írt.
aug. 8. 23:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!