Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehetett a baja? 1hete...

Mi lehetett a baja? 1hete kaptam 3 hullamos papagajt ma az egyik megse moccant kivettem a kalitkabol lelegzett de meg allni se tudott 1oraja kb meghalt azelott vidaman csipogott meg maszkalt o volt a legnagyobb a 3kozul

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mind a három megfertőzödött. Mosd ki alaposan a kalitkát, a rácsokat is valamilyen fertőtlenítős vizzel, aztán még egyszer tiszta vízzel. Végül tiszta homok az aljára és úgy tedd vissza a másik kettőt. Madarak így szoktak elmenni, ha betegek, ha öregek, akkor is, nagyon gyorsan és méltósággal, halk búcsúzó csipogással.
2010. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez annyira szomorú :'(

És én is hallottam, hogy a papagájokat először külön kell tartani, hogy ha valamelyik beteg, ne fertőzze meg a másikat.

2010. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adjál neki zöldségeket vitamin pótlókat,cseppeket lehet hogy gyenge a szervezetük,én mindig a köles mellé teszek répát,káposztát,főtt tojást héjával együtt összetörve,főtt rizst.Ez azért fontos mért az egyhangú kajáktól szó szerint felrobban a májuk.
2010. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha felfújja a magát és szaporán veszi a levegőt,biztosan megfázott!Infralámpával melegítsd a madarat,de úgy állítsd be,hogy legyen egy sarok ahová félre húzodhat ha túl melege van!
2010. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!