Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj mennyire jön...

Hullámos papagáj mennyire jön ki törpenyúllal, mongol futóegérrel, és leopárdgekkóval ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindegyik külön külön van tartva teljesen jól. Tengerimalacból 2őt tarts minimum,mert társas állat. ( Papagáj úgyszintén)
2022. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

arra gondoltam hogy esetleg együtt játszhatnának a szönyegen

a tengeri malac hogy jön ide ?

2022. jún. 25. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miben kell "kijönniük"?

Nyilván külön helyük lesz, mert teljesen más igényeik vannak. A papagáj röpdében, a törpenyúl a kifutójában, gekkó gondolom terráriumban.

A felsorolt állatok közül csak a törpenyulat ismerem. Nem tudom, a hullámos papagáj mennyire zajos: a rikácsolás zavarhatja őket. Az én nyulaim mániákusan rettegnek MINDEN madártól. Ha kint csiripelnek a verebek vagy pintyek, teljesen betojnak. (Ellenben vannak macskáink meg egy nagytestű kutyánk is, azok egyáltalán nem zavarják őket).

Ha külön helyiségben vannak tartva, akkor ez nem számít valószínűleg.

2022. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, most látom, kérdező, a válaszod. Ez esélytelen, ezek az állatok teljesen máshogy kommunikálnak, sosem fognak játszani... ráadásul baleset veszélyes is lehet, mert ami az egyiknek játék, az a másiknak komoly sérülés, amivel rohanhatsz az állatorvoshoz.
2022. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok a tengerimalacot valamiért benéztem bocsi.

Egyébként ahogy előttem is írták teljesen esélytelen az egész, hamarabb tesznek kárt egymásban

2022. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem fognak játszani egymással, a valóság nem egy Disney mese.
2022. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!