Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Jó-e kenyer helyett Tuc keksz...

Jó-e kenyer helyett Tuc keksz a madaraknak?

Figyelt kérdés
Szomszedek Tuc bacon kekszet tortek ossze es ezt eszik a cinegek es mas madarak. Azt tudom, hogy a kenyer karos, de nem tudom, ez a keksz jó-e vagy sem.

#Madaretetes
2019. aug. 25. 21:30
 1/6 anonim válasza:
31%
Jól tudod. A madarak magokat és gilisztákat esznek.
2019. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Azt ugye tudod, hogy sem a kenyér sem az sőzött,ízesitett tuc keksz nem jó a madaraknak? Bár mindenki azzal eteti őket, de a kis belük felpuffad, és komoly betegséget, sokszor halált is okozhatnak nekik. Madarak magvakat, kisgilisztákat esznek. Bizonyos madarak gyümölcsöket is csipegetnek.

Én tényleg nem értem, hogy ha valaki állatot tart, miért nem jjár utána, hogy az állatnak mi a jó?

2019. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

3# aki válaszol egy kérdésre, először miért nem olvassa el?


Ha a szomszéd, akkor nyugodtan odamehetsz, és elmagyarázhatod, hogy az emésztőrendszerükre káros, vegyenek inkább natúr sózatlan pörköletlen szotyit direkt madaraknak, sokkal olcsóbban jönnek ki. kb 1-2000ft 5kg. a lényeg, hogy ne legyen növényvédő vagy akármilyen anyaggal kezelve.

2019. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jó, a szomszédék pedig vadbarmok, meg kéne nekik magyarázni, hogy mit is esznek a madarak.
2019. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem jó a madaraknak.

Vannak magevók, rovarevők, esetleg esznek gyümölcsöt. A szomszédék hülyék, csak kárt tesznek ezzel.

2019. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle, az ők kis pici szervezetüknek ifejezetten káros a sok-sok adalékanyag sza......ság, még az embernek se a legegészségesebb!
2019. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!