Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vágjam el a védő...

Hogyan vágjam el a védő gallérját?

Figyelt kérdés
Kétéves cicánkat tegnap műtötték a szemére. Kapott egy védőgallért, A doki javaslatára egy helyen szigorúan a szája környékén el vágtuk hogy tudjon enni. de sajnos csak tolja maga előtt A tálkát. hogyan lehetne úgy elvágni A védőgallért hogy ne piszkálja a szemét és tudjon enni is? Sajnos 2 hétig rajta kell lennie a gallér nak de nem tudunk vele lenni ezen a héten csak késő este érünk haza napközben a szomszédot bíztuk meg hogy etesse
2019. júl. 9. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Rakd lapos műanyagtányérrayvagy alátétre az ételt. Azt nem tudja maga előtt tolni.
2019. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most épp a födről próbálom etetni de sajnos nem eszik. a vizzel vagyok most gondba. Ráadásul holnaptól hajnalban indulunk a szomstédunk is csak egyszer egyszer tub benézni napközben
2019. júl. 9. 09:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Műtött macskát nagy felelőtlenség magára hagyni! Az enyémek mindig simán ettek a gallérral, nem kellett elvágni meg semmi! Ha nem hajlandó enni, akkor ott lehet más gond van!
2019. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én így nem hagynám egyedül vagy másra a házikedvencem, de Te tudod. Próbáld meg kanállal etetni, a vizes tálkát meg tartsd fel a fejéhez ha látod hogy inni szeretne. A gallért meg úgysem tudod olyan módon elvágni hogy enni, inni tudjon magától szegény.
2019. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dolgoznunk is kell!!!!!!!!!!!!! Nem tudom a munkám ott hagyni valamiből élnunk kell
2019. júl. 9. 10:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Kevesebb felkiáltójellel is értjük, ettől függetlenül én biztos szabit vettem volna ki.


Amúgy fix időpontban etetés, arra az időre levenni róla a gallért, folyamatosan figyelni, hogy tényleg egyen, ha piszkálni kezdené magát, gallér vissza. Nem fog szeretni a napi kétszeri gallérozás miatt, de legalább enni tud. Nálunk et vált be.

2019. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szezonálisan dolgozunk így nincs szabadságunk júliustól decemberig. Hálistennek a jövöhéten már változik a beosztásunk így mindig lessz itthon valaki de addig megoldom a szomszéddal.
2019. júl. 9. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!