Jót tesz a cicának, ha látogatom őt mielőtt véglegesen hozzánk kerül?
Szerintem nem szükséges, de persze ha attól nyugszik meg a lelked, csináld.
Elég az is, ha hozol az előző helyéről valamit ami az anyjára és a tesóira emlékezteti. Egy rongyot, egy plüsst, akármit amin rajta van a szaguk.
Nálunk ez úgy nézett ki, hogy kölcsön kaptam egy hordozót a nagynénémtől (tőle hoztam a cicát) és abból a kupac szénából raktunk a hordozóba egy jó adagot amiben aludni szoktak. Illetve rongy is volt a dobozban. Mikor hazaértünk délután estig még a boxból figyelt, meg aludt, aztán este kezdte felfedezni a lakást, és kb 3 nap kellett, hogy megfeledkezzen a dobozról.
Szerintem jót tesz neki. Ha tenyésztőtől hozol cicát is van lehetőség a làtogatásra, menhelyen meg egyenesen kötelező, hogy ne legyél idegen a cicának.
Ha a barátodat nem zavarja, én mennék.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!