Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskánk folyamatosan nyalogar...

Macskánk folyamatosan nyalogarja a száját ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Úgy nyalogatja, mint amikor nekünk például ételmaradék van a szánkon és azt lenyaljuk. (Tudom, ez rossz példa)


Néhány tény ami fontos lehet:

2018. 04. 15-én született: szóval kb. 10 hónapos

Szürke, lány házimacska

Múlt szerdán lett ivartalanítva

Nem szereti, ha kézben visszük le a lépcsőn. Pont egy ilyen eset volt tegnap is, amikor vittem le a lépcsőn kézben, rángatózott, többször is megkarmolta a kezemet, majd kirántotta magát a kezemből.

Folyamatosan nyalogatja a száját

Amióta megkarmolt eléggé étvágytalan, és szinte egész nap alszik.

Kb 3-4 napja eléggé izgága, mintha tüzelne


Lehet hogy nem teljesen sikerült az ivartalanítás?

Nem tudjátok hogy mi lehet a baja?

Válaszokat előre is köszönöm



2019. jan. 19. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell vinni.Nem tüzel, beteg, és szenved. Nincs jól a cicád, és fájdalma van. Kellene antibiotikum is neki, mert így elpusztulhat. Nem lehet egy hete műtött macskát cipelni kézben, a sebe miatt. Belső varratok is vannak.Minél előbb kellene az állatorvosi kezelés. Láza van?
2019. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mutasd meg dokinak, lehet, hogy fogproblémája van.
2019. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mérd meg a lázát.

Lehet, hogy a sebével van vmi.

Lehet, hogy nem jól gondozod a műtét után. Puha ételt kell neki adni és itatni kell.

Ha rossz a kedve vidd el az orvoshoz, lehet, hogy fertőzés.

Ha kinti, akkor várni kellett volna tavaszig az ivartalanítással, lehet, hogy megfázott.

2019. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!