Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Karácsonyfa VS. Cica?

Karácsonyfa VS. Cica?

Figyelt kérdés

Ti hogy oldjátok meg, hogy a cica és a karácsonyfa is egyben maradjon az ünnepek alatt? Meddig hagyjátok meg a karácsonyfát?


A cicánk tegnap lett műtve, gondoltam nem fogja izgatni a dolog... Tévedtem.



2018. dec. 23. 14:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne engedd be a hazba a macskat.
2018. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy ne engedje be a macskát, meg kint a helye???

Ennyi bolond falusit...



Az értelmes 21. századi embernél a macska családtag!

2018. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A saját házunkba a saját macskáimat akkor engedem be, amikor akarom. Sőt... Falun lakunk, az egyik cica full benti, a másik a nap 80%át tölti bent. Ha vetted a fáradságot, elolvastad, hogy a macska MŰTVE VAN! Azt is Leirtam, hogy csak ezért nem rakom ki a macskát.


A többieknek köszönöm :)

2018. dec. 23. 16:08
 14/17 anonim ***** válasza:
Az enyémet annyira nem érdekli,inkább csak az ágakat rágcsálja.A kevésbé kényes díszeket próbálom alulra rakni.Egyik éven az egyik valamiért nagyon megtetszett neki,azt lelkesen pofozgatta,de komolyabban nem bántotta.Vettem nekik filc gömböt,de nem jött be,mert elkezdték széttépni.A szomszédnál viszont kivolt kötve a fa,hogy a cicák nyugodtan felmászhassanak rá.
2018. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar,hogy játszik a fával, hadd játszon.

Direkt olyan díszeink vannak, amik nem törékenyek.

A fenyőfa talpa házi készítésű, olyan stabil, hogy ne tudja felborítani sehogy sem.

Napi 1-2 díszt szokott leszedni, azokat visszarakjuk is kész.:)

2018. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálunk alapból nem szokott lenni karácsonyfa, de tavaly amikor a szüleimnél voltunk, az ezüst girlandokat lopkodta le a fáról. Nem borogatta, nem akart felmászni, csak a csillogós girlandokkal játszott.
2018. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából a kis "lámpacicánkat" is egy csillogós gömb érdekli, nem törékenyek, nem is a fát féltjük, hanem a cicát :)


Kellemes Ünnepeket! :)

2018. dec. 23. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!