Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskatápot ajánlanátok?

Melyik macskatápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A következőket néztem: Brit care, Brit premium, Sanabelle, Smilla, Porta 21 Feline Finest, mindegyiknek a Kitten verzióját, pici házi cicának lesz :) a két Britből melyik a jobb?
2018. okt. 19. 14:19
 1/10 anonim válasza:
A molli nevezetű.
2018. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Maxitabi ***** válasza:
A brit care a legjobb, utána a porta 21.
2018. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Whiskas a legjobb. A macskák Whiskast vennének
2018. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezek közül a Britet ajánlanám, én úgy tudom hogy a care a jobb, de ebben nem vagyok biztos.
2018. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Brit care-t ajánlanám én is, de ha tudsz nézz utána a Real Nature nek is, Freshnapfban kapható. Állítólag az a legjobb cicatáp amit itthon lehet kapni. 60-70% a hús benne, míg a Whiskasban kb. 10%.
2018. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért állítólag, mert több tápot áruló boltossal és alkalmazottal beszéltem róla, ők azt "állították", hogy a Real Nature a legjobb. Fresnapf saját márka és a független boltosok nem árulják mégis ők is azt mondták az a legjobb. De nem fogom azt írni, hogy márpedig az a legjobb, mert nem mondta el a macskám, hogy igen, ez a legfinomabb, ettől van a legtöbb energiám és ettől érzem magam a legegészségesebbnek. Sőt! Nem etettem vele végig az összes kapható tápot és vittem mindegyik után vér és vizelet vételre. De elég olvasni tudni ahhoz, hogy lássam miben van több hús és kevesebb csőr, toll, hamu. És a Whiskas az alja réteghez tartozik.
2018. okt. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Real Nature, Frssnapf saját márkás tápja.
2018. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Real Nature, Frssnapf saját márkás tápja."

Készülj a 0 százalékos lepontozásra, újgazdagéknak nem fog tetszeni.

2018. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt választanám amiben nincs tartósítószer mert az arra érzékeny cicáknak komoly gondot okozhat!
2018. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as, ezt kifejtenéd? A Real Nature egy igen drága táp, és nagyon jó beltartalma van. Újgazdagék megengedhetik maguknak.
2018. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!