Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos kiscicák nagyon...

2 hónapos kiscicák nagyon szomorúak a szétválasztás után?

Figyelt kérdés
Megviseli őket, ha új családba kerülnek a tesók és az anyjuk nélkül? Mennyi idő után szokják meg az új helyet?
2008. nov. 1. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hamar megszokják. Elvileg 6hetes korban el lehet őket választani, de ajánlott késöbb, az érzelmi fejlődése végett. De ha sokat törödnek vele az új otthonába, akkor nem lesz baj.
2008. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

én és a barátnőm már nagyon sok cicust szétálasztottunk az annyátol és követtük a további életüket!

Bizosan állíthatom hogy maximum 3-4 napig fogja furcsán érezni magát és néha nyávog majd de ez természetes...csak hívja az annyát és a tesóit,pl Wc-zés után nyávog a mamájának hogy tisztogassa +..de ennyi..utána minden cica +szokja az új családot...ja és bizonyára az elején sűrűn +ilyed majd apróságoktol is...

remélem segítettem:)

2008. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!

Érdeklődtünk utánuk,hogy érzik magukat az új helyen és szerencsére jól vannak,azonnal megszokták :)

2008. nov. 5. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!