Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökbefogadott cicát vissza...

Örökbefogadott cicát vissza lehet vinni "megőrzésre" az állatmenhelyre?

Figyelt kérdés
Van egy mentett cicánk, most viszont sajnos újítani f
2017. okt. 17. 16:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, szóval most újítani fogják az albit ahol lakunk (falbontás, csövek javítása). Nem tudom addig hova tenni a cicát, és nem akarom hogy folyton féljen, vagy esetleg kiszökjön. Be lehet adni 1-2 hétre a menhelyre, ahonnan elhoztuk, persze úgy, hogy minden költséget mi állunk?
2017. okt. 17. 16:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Viszont vannak cicapanziók. Esetleg megkérsz egy kedves barátot.
2017. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menhelye válogatja, kérdezd meg, ahonnét hoztátok.

De én a helyedben inkább cicapanzióba adnám.

2017. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, azokat a cicákat sem tudják mindig befogadni akik tartósabb ideig lennének ott :/
2017. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A menhelyeken pont az a gond mindig, hogy nincs férőhelyük, szóval nem hiszem, hogy vállalnának panzióztatást.
2017. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még ha vissza is lehet vinni, a cicának elég rossz lesz, az biztos.

Én is inkább panziót javaslok, cicának nem biztos hogy van külön mindenhol, de szerintem sok kutyapanzióban is tudnák vállalni, egy külön szobában helyeznék el valószínűleg.

2017. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!