Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a neve?

Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy Brit keverék(Whiskas)lány cicám és nem tudom mi legyen a neve.Valami ritka és egyedi/különleges nevet szeretnék neki adni.Tudnátok mondani ilyeneket?

Amik nekem eggyenlőre tetszenek: Zara,Kyra,Nala



2017. ápr. 23. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem eggyenlőre, hanem egyenlőre, de az sem ebben a szövegkörnyezetben. (A két szorzat megoldása egyenlőre jött ki)

Amit te keresel, az az egyelőre.


Nevek: Lara,Tiara,Zorka..

2017. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Suger, lucy, candy
2017. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, rövid nevek. A cicád hallgatni fog rá, bármelyiket választod. Nekem a Nala tetszik a legjobban. Az Oroszlánkirályból... :)

Az én cicámat Gingernek hívják, Gini. Valahogy ez illett hozzá. A választással megvárhatod, míg megkapod. Hátha ránézel és tudni fogod, hogyan hívd.

Boldog, hosszú életet vele! :)

2017. ápr. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mi cicáinknak ezek voltak:

Tigris, Morgó, Picur, Bundás Ördög, Cini Manó, Mirci, Mici Maci, Kormi, Zokni, Cifra, Puszi, Nyafi, Szuszi.

Ezen kívül lehetne:

Csillag, Snoopy, (Hó)Mancs, Merlin, Mackó, Shadow, Málna, Áfonya, Nyuszi, Sziporka(szipi), Csili, Csuji, Zéno, Panni, Muci.

Ennyit tudtam hirtelen. Remélem tetszik vmelyik.

2017. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem az is segíthet ha megnézed melyik ordszágból dzármazik az a fajta macska, az enyémet így neveztem el: Irina Lefetyova. Aki régen tanult oroszt azok tudjáj hogy az,,ova" a lánynévképző, ezért így lett Lefetyova :)
2017. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,magyon szuper neveket mondtatok,végül Ronnie lett a cicum neve. :)
2017. okt. 2. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!