Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez milyen fajta cica?

Ez milyen fajta cica?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 6. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem maine coon. :)
2017. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem fajtatiszta, de mire hajaz leginkább? Köszi 1#. Úgy csámborgott ide én meg befogadtam.
2017. márc. 6. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Így képen viszonylag nagynak tűnik, így esélyes, hogy lehet benne Maine Coon, de hiányzik a Maine Coonokra jellemző tipikus "hiúz bojt", a kis szőrpamacs a fülek végén.


Nagyon szép cica egyébként.


De ha mostanában találtad, ahhoz képest nem tűnik elhanyagoltnak vagy alultápláltnak. Kóbor macskák nem szoktak ilyen jó állapotban lenni. Próbáltad megtudni, hogy van-e véletlenül gazdija? Chip, nyakörv, szomszédok körbekérdezése?


Viszont ha már egy ideje nálad van, és csak nálad került jobb állapotba, nem szóltam.

2017. márc. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
December eleje óta itt van. Csip nem volt benne, miskároltattam és oltattam azóta. Köszi, amúgy nagy db cica, és szép:) imádni való.
2017. márc. 7. 06:06
 5/5 anonim ***** válasza:
házicica, vagy maximum Maine coon keverék.:)
2017. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!