Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tegyem túl rajta magam?

Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés

A masfél éves mamcskám(kinti)elszökött...mármint azt hittük

A mi utcánkban lakik az egyik tanárom, kérdezte, hogy nem a mi macskánk-e, beazonosítottuk(szín, méret, nyakörv), és ő volt...elütötte valami, vagy 'csak'megfagyott

Van még 3 macskám, de ő volt a legkedvesebb számomra😭

14/l


2017. febr. 6. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nagyon szeretted, de gondolj arra hogy a macska nem egy túl értelmes állat, nem társasági lény. Nem képes magasabb rendű érzelmek felfogására és kimutatására mint például a kutya. Nem akarlak elkeseríteni, de például amikor egy macska odadörgölődzik az emberhez, az nem azért van mert szeretetet érez iránta. Ezzel jelölik meg a tulajdonukat, a területüket. Meg nem a te hibád hogy elszökött, ne ostorozd emiatt magad. Megtörtént, és kész. Nem tudod már visszafordítani, az élet megy tovább.
2017. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm😢
2017. febr. 6. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első jó nagy hülyeséget írt. Nem értem miért kell összehasonlítani a macskákat és a kutyákat, teljesen más a két állat, de én pl ezért szeretem jobban a macskákat, mert sokkal önállóbb állatok, mint a kutyák, de nem igaz, hogy nem tudják kimutatni hogy szeretik a gazdájukat.

Kérdező, azt tudom javasolni, hogy tartsd bent a cicáidat, sajnos a kinti cicákat gyakran elütik, megmérgezik, stb., biztonságosabb a benti tartás.

2017. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De anyukám nem engedi😣

Az van, hogy egy anyamacska ideszült, és így lettek ők, nem vártuk, azzal a feltétellel tarhattam meg őket, hogy kint lesznek

2017. febr. 6. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!