Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicabaratok segitenetek,...

Cicabaratok segitenetek, hatha jart mar valaki igy?

Figyelt kérdés
11 eves a cicam,de a mai nap eszrevettem,hogy nem fogyott az etelebol es vizebol semmi. A legfinomabb etelekrt kinaltam neki,semmi nem kell neki. Kicsit megijedtem,felek mergezett egerrel jatszott esetleg,mert annyira finnyas,hogy nem eszik meg semmi hazikosztot,mert igy neveltem.(csak nagyon keves olyan dolog van,amit szeret a hazikosztbol pl virsli,nyers csirkehusi). Adtam szajon at neki konakion injekciot,de kikeredzkedett es kihanyta! Nem lazas,csak levertnek latom. Valakinek volt mar ilyen? Gondolom,ha megsem mergezes,akkor nem artok a konakionnal vagy igen? A tejet sem itta meg,csak lefetyelt belolle kettot.
2017. febr. 4. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyáladzik?
2017. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyenlore Nem
2017. febr. 4. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért figyelj jár.


Mert ha pl. belenyalt valami fagyállóba, vagy mérgezett egeret, egérmérget evett, akkor súlyos vesekárosodása lehet, ami következtében nyáladzik, (nagyon közelről nézve, rángatózik a szája, mintha rágna mindig, de nem csukja be teljesen), fáj neki az evés, és elég büdös a szája.


Ritkán, és kicsit iszik ha nagyon szomjas, de enni semmiképp nem eszik.


Ilyenkor gyorsan állatorvoshoz kell vinni, mert minden perc számít.

2017. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*rá
2017. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Figyelem minden percet es viszem!
2017. febr. 4. 22:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Most bejott,mellemfekudt,elaludt!
2017. febr. 4. 22:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltunk doktornal,mert reggelre hanyt! Nem talalt rajta semmi bajt,kapott szurikat,figyelnem kell,ha nem javul,holnap vissza kell vinnem. Nem mergezes,4 evvel ezelott volt ilyen,mikor az anyukaja meghalt,akkor depresszios volt,amig ki nem tavaszodott. Vettem neki alutasakos kajat,mert abban tobb a szaft,kicsit ontottem hozza vizet,es a szaftot lenyalta rola!
2017. febr. 5. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez jó, reméljük, gyorsan rendbe jön!
2017. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!