Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy baj, ha letörik a cica...

Nagy baj, ha letörik a cica bajsza?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, hogy 3-4 bajusz le van törve. Ma megint egy, ketté törve. Baj ez?
2010. máj. 6. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem a bajsza is cserélődik, csak az épp szálakat le ne vágd.
2010. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha véletlenül letörik az nem baj de ha levágod neki akkor az viszont baj!! neki fog menni a falnak
2010. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim is levágták a bajszát(én mondtam,hogy ne, de ki hallgat rám???) és utána szegény mindennek nekiment, mivel a bajszával tájékozódik. Ha pár véletlenül letörik az nem baj, enyémnek is tört már le,visszanő. Viszont ha levágják mindet, vagy nagy részét, akkor ez lesz! Kandúr a macska? Mert akkor verekedés közben is letörhet. Igaz, akkor sebei is biztosan lennének. Nem gondolom, hogy baja lenne a macskádnak.
2010. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor törik le a macska bajsza, ha valami vitaminja hiányzik, vagy alultáplált. Tényleg nem jó, ha letörik bajusz, és ha csak néhány szál tört le, akkor nincs is baj, de ha krónikusan törik, az utalhat betegségre is. Nézd meg az alultáplált utcai cicákat, mindnek a bajsza le van törve. Valami vitamin kéne a cicának. Szerintem.
2010. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 7. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!