Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár napja nem voltam nagyapámé...

Pár napja nem voltam nagyapáméknál, és most azzal zsarolnak, hogy kidobják a macskáimat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyapáméknál van 3 cica (Nala, az anyacica és 2 kölyke) és egy aranyhörcsög. Udvaron laknak. Én a szüleimmel tömbházban lakom két 4 hónapos macskával. Szerintem ha itt a tömbházban elfér 2 cicus, akkor az udvaron elfér 3, a hörcsöggel meg aligha van gond. Szerintetek?

2016. dec. 31. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
hörcsög miért van az udvaron nem odaval, de gondolom azért vállalták el a nagyszüleid a macskákat, mert mondtad,hogy gondozod. etesd meg és nem lesz gond :) vagy beszéljetek meg kompromisszumokat
2016. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Feküdj le, már késő van!

Holnap (vagyis ma) meg menj látogasd meg a papát meg girhes dögöket , amiket csak azért tartanak, hogy időnként találkozzanak veled a nagyapádék.

Nem való neked csak porcica.

2016. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azok nem a te macskáid, hanem a nagyapád macskái. Ha a te macskáid, akkor meg viseld te a gondjukat, vidd haza őket.
2016. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemár, olyan szemetek vagytok... :( Anyukámnak meg pár hónapja gerincműtétje volt, és 2 macskával sem bír el, ezért vállalták el a nagyszüleim, hogy vigyáznak 3 macskámra.
2017. jan. 2. 23:36
 5/5 A kérdező kommentje:
És az első válaszolónak köszönöm a tanácsot. :) Amúgy a hörcsög a házban van, nem kint az udvaron.
2017. jan. 2. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!