Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska folyton bepisil az...

A macska folyton bepisil az ágyamba, az állatorvos szerint bosszúállás. Most ezzel mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés
Lassan annyira gáz, hogy új matrac kell, az meg nagyon drága ugye... mindene megvan, tiszta alom, kaja, víz, simogatás, s amint kiteszem a lábam akár 5 percre, hopp már pisál is össze vissza. Tippek mit tehetnék?

2016. dec. 14. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ivartalanított?
2016. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, nőstény, 5 és fél éves
2016. dec. 14. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Ivaros, ivartalan, másik orvos mit mondott, alom hol van, van-e +1 alomtálca.... Csak így hirtelen felmerülő kérdések.

Jah, meg az, hogy az állatorvos mióta állatlékeltani szakember is, és mi az, hogy "bosszú" egy állat szempontjából?

2016. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

- Ne engedd be a szobába amikor nem vagy otthon.

- Döntsd a falnak a matracot.

Én nem szeretem ha az ágyamba mennek az állataim, és így akadályozom meg. Amúgy meg tudom, hogy bent biztonságosabb, és hogy ezért le fognak hurrogni, de egy macskának sosem lesz elég egy ház. Nem régen hallottam szakértőktől is, hogy egy olyan macska aki kijárhat, sokkal kisebb mértékben lesz hajlamos viselkedésproblémákra. Én egyszer próbáltam kizárólag bent tartani a macskám, pár napon belül elkezdett összevissza pisilni... Stressz nekik, hogy ilyen kicsi helyre vannak bezárva.

2016. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 rezfanfütyülős válasza:
54%

Ki kell tenni a szűrét a lakásból!

A macska vadászó életmódot folytatna, ha nem zárnák be.

Sem kutya sem macska nem lakásba való.

2016. dec. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A miénk is megunta egy idő után a tepsijét, ő a virágok földjébe volt csak hajlandó. Most már nagyobb, nappalra kiengedjük, a virágok már nem érdeklik.

Valamiért úgy gondolja, hogy a matrac a neki való hely az ürítésre. Állítólag a narancsolajat utálja, ha ezzel szagosítod a matracot, elszokik onnan.

2016. dec. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szafica ***** válasza:

Szorong valami miatt. Nem történt valami változás mielőtt elkezdte? Új cica, új bútor?

Van másik cicád? Van saját helye, ami csak az övé? Akár egy doboz pléddel.

2016. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnmel is hasonló szitu volt most és kiderült, hogy kristályok vannak a húgycsövében (vagy veséjében) és amiatt nem tudott rendesen pisilni. A végén már mindenhova WC-zett az ágyamon kívül is, de kb. csak kis mennyiség jött ki neki. Aztán meg kellett katéterezni. Elvileg ha sok száraz kaját kap attól is lehet.
2016. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!