Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan zajlik a macska elaltat...

Hogyan zajlik a macska elaltatasa az allatorvosnal?

Figyelt kérdés
Milyen volt amikor el kellett vinni a macskat orokre eleltatni az allatorvoshoz ? Mire szamitsak ? Sajnos, talan meg fog kelleni tenni ezt a lepest ...

2016. nov. 12. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de én nem tudtam megtenni.

Nagyon beteg volt, az állatorvoshoz vittem naponta oda és vissza, ő azt látta, hogy javul, biztatott, de mindenki más azt mondta, hogy el kéne altatni.


Annyira reménykedtem és attól féltem, hogy esetleg megölöm, miközben van remény, és szerettem volna az utolsó pillanatig kitartani, de sajnos nem épült fel.


Asszem ilyenkor úgy van, hogy fizetni kell pár ezer forintot az injekcióért.

2016. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 vàlaszolo kedves töled hogy hagytad szenvedni a cicád. Kedves kérdező úgy zajlik hogy kivizsgálják a macskádat hogy valóban altatásra szorul azután beadják neki az altató injekció amíg te vele lehetsz beszélhetsz hozzà simogathatód elbúcsúzhatsz tőlle. Majd mikor elaludt küldenek és beadják neki a halálos injekció
2016. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvostól függ. Van, aki simán elviszi tőled .Van, aki megengedi, hogy végig ott legyél. Modern szereket használ és valóban "elaltatja" az állatot.
2016. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!