Szerintetek reális? Többi lent.
Egy brit rövidszörű cicánk űződött és felkértünk egy nőt (akinek szintén brit rövidszörűje van), hogy adja kölcsön a kanmacskáját, hogy legyenek kiscicáink.
A nő oda adta minden szó nélkül.
A cica nem tudta egyedül megszülni, így császározni kellett, aminek nem kis költsége volt. Két cica lett végül. Az apa cica gazdája amióta megvannak a kiscicák állandóan követelőzik, hogy neki kell az egyik macska. Ja és majd csak akkor viszi el, ha már egyedül esznek, és legyenek beoltva. Persze semmi költséget nem áll, mondván, hogy az ő macskája az apa.
Szerintetek reális, hogy két cicából egyet elvisz az apa?
Ráadásul hogy legyen teje az anyának, sokkal többet eszik. Minőségi kajával etetjük (whiskas) ami nem kevésbe van,erre csak úgy jön ez a nő és még majd ő akar a kettő cica közül választani???:O
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!