Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 1 kan cicusunk, találtunk...

Van 1 kan cicusunk, találtunk a lépcsőházban még 1 kandúr cicust, ha behozzuk össze fognak veszni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
bizony
2016. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen.
2016. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ééértem :( köszi a gyors válaszokat!!

és ha mind a kettőt ki ivartalanítanánk? akkor is?

2016. márc. 21. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor van esély az összeszoktatásra, de ne várd, hogy a legjobb spanok lesznek
2016. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 avanti ragazzi válasza:
ivartalanítással kicsi a balhé esélye de szerintem össze lehet őket szoktatni nélküle is főleg ha kicsik
2016. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha már ivarérettek igen, mert osztozniuk kell a területen.
2016. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Macskafuggo dolog.

Ha ivarosak, elegge egymasnak fognak ugrani, de ez a jellemuktol fugg, hogy a "jobb lenne, ha huznal innel" fujasban jelenik meg, vagy csak siman ki akarjak nyirni egymast.

Egy jo tanacs: ha egymasnak ugranak, nehogy megprobald szetvalasztani oket, le kell onteni vizzel oket.

Ivartalanitas utan akar meg jo baratok is lehetnek. (Anelkul is lehetseges, de nagyon kicsi az eselye. )

2016. márc. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás után szerintem nem fognak összeveszni. De előtte sem feltétlenül nekünk volt 2 kandúr ivarérett cicánk egyszerre sosem volt gond velük. De ha csak lakásban tartanád szerintem érdemes ivartalanítani egyrészt mert a kandúroknál van egy csomó betegség meg nekik is jobb...
2016. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!