Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ihat (gyógy) teákat a macska?

Ihat (gyógy) teákat a macska?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyeneket? Kissé bolond... esetleg citromfű? Vagy egyéb lehetőségek?

2015. dec. 6. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,de kérd ki állatorvos véleményét.
2015. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább vidd el orvoshoz. Egyébként nem valószínű, hogy meginná.
2015. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Holnap viszem amúgy is a nyaka körüli bőrbetegség miatt (nagyon vakarja, és már sebes, kérek tanácsot mivel kezeljem), és akkor úgyis kérdezek tőle még ezt-azt -köztük ezt is-, csak gondoltam megkérdezem, hátha valaki tud valamit a dologról.

Köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 6. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Magát a teafüvet meg szokták enni, ha olyan, amit szeretnek. Nekünk a macskánk szinte mindig kért reggel, ha abból a bizonyos keverékből főztünk éppen teát. Kiszórtuk neki a földre és kieszegette belőle a kedvérevaló darabokat. Azt hiszem macskagyökér is volt benne (Valeriana). De az a macskákat nem megnyugtatja, hanem feldobja - igaz, addig is eltereli a figyelmüket és önmagukkal foglalkoznak, nem mással, nem rosszaságban törik a fejüket. De annyi kis teától nem esett bódulatba, csak szerette szagolgatni, nyalogatni, eszegetni.


[link]

2015. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már sebesre vakarta, akkor komoly a helyzet, lehet rüh, gomba, atka, allergia, elég sokminden.
2015. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igen, már sebes, úgy vettem észre, hogy vakargattam a kis buksiját, és éreztem a "kitüremkedéseket"

2015. dec. 7. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!