Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macsekom 3 nap után sem...

Ha a macsekom 3 nap után sem jön vissza, még előkerülhet?

Figyelt kérdés
1 éves ivartalanított hím cicánk péntek reggel óta nem került elő. Autópálya kb. 1 km.-re van tőlünk, kutyák az utcában majdnem minden háznál. Vidéken élünk. Általában kint szokott lenni, de néha beengedem. És csak az utcában szokott mászkálni, eddig messzebbre nem ment. Aggódom érte. Még visszajöhet?

2015. júl. 12. 10:54
 1/6 anonim válasza:
42%

Hát ha megengeded neki :)

Amúgy,igen,vissza fog,van hogy egy hétig is elvannak,nem hiszem hogy bármi baja lenne,csak pozitívan

2015. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Volt már előtte is macskánk, csak ő ivaros volt. Elment hetekre és semmi baja nem lett. Csak azért aggódom, mert a mostani cicus ivartalított, de igazad van csak pozitívan.
2015. júl. 12. 11:28
 3/6 macdln ***** válasza:
79%

3 nap még nem sok idő, kandúroknál van, hogy még az ivartalanítottak is elkószálnak egy kis időre.

Nagymamám mesélte, hogy régebben volt egy kandúr cicájuk (tanyán laktak), aki 1 év után tért haza nyúzottan, csapzottan, soványan. Nyitva hagyták a bejárati ajtót és egyszer csak megjelent.... Hihetetlen. "Kicsit" hosszúra sikeredett a kirándulás. Nem hiszem, hogy ez nagyon gyakori lenne. Szerintem a te cicád, csak egy kicsit körbenéz az utcátokban, meg a faluban. Találkozott biztos más cicákkal, jól eljátszottak és ott ragadt. De a szíve, az irántatok érzett szeretete, na meg a gyomra majd hazahúzza. :) Biztos, hogy nem lesz el otthonról túl sokáig. Ahogy az előttem hozzászóló személy is írta, csak pozitívan!

2015. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Meglett a macska?
2015. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na megéhezett a macsek? Hazatértmár?#1 voltam
2015. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, tegnap este hazajött. :) Kicsit soványka lett, de nem vészes. Eddig nem volt ilyen azért aggódtam. :) Előbb-utóbb majd megszokom.
2015. júl. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!