Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a macska? Mit csináljak vele? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy macskám, most fialt nemrég. Mindig odajön hozzám, dorombol...stb.

A kiscicái egy „szekrényben” születtek (nagyon biztonságos hely, csak az anyacica tudja, hogy hol kell bemenni, na meg én) Az első néhány hétben még nem akartam bolygatni a kiscicákat, nehogy elvigye. Amikor végre rászántam magam, hogy megnézem őket csak 1 volt ott, de utána az anyja őt is elvitte. Mint később kiderült, a fáskamrába. Utána néhány nappal padláson laktak.. Ez volt kb. egy hete. Ma reggel 2 kiscicáját megtaláltam az udvaron egy bokor tövében. Már azt hittem, hogy a többit is lehozza végre, de nagyot tévedtem! Ezt a kettőt is visszavitte a padlásra. Utána megint odajött hozzám és boldogan dorombolt az ölömben... Szerintetek ez normális? Mégis mi baja van a macskámnak?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. jún. 21. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Normális. Ő nem érezte elég biztonságosnak a helyet, ezért cuccolta el a kölyköket. Viszont ha nem szoktatod még most kézhez a kiscicákat, vadak lesznek és maradnak.

Miért nem csinálsz nekik helyet a lakásban, ahonnét nem tudja elköltöztetni őket?

2015. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, normális, próbál minél biztonságosabb helyet keresni. De ha megtalálod őket mindig símogasd meg egy kicsit a kiscicákat, hogy megszokják a szagodat, külömben nem hagyják majd megfogni magukat és ahogy nőnek, egyre nehezebb lesz magadhoz szoktatni őket.
2015. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!