Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni szőrhullás ellen?

Mit lehet tenni szőrhullás ellen?

Figyelt kérdés
Két cicám van, lakásban tartott. Évszaktól függetlenül, folyamatosan hullajtják a szőrüket, nem kicsit. minden ruha, szőnyeg, ágy és ahol helyet foglaltak maguknak, folyton tele van szőrrel Minőségi kaját kapnak, fésülöm őket, de attól csak felborzolom az "aljszőrzetet". Folyamatos porszívózásból áll az ,életem, pedig egyedül élek, én nem csinálok nagy koszt.

2015. ápr. 22. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan kutyám van, de a Furminator nevű fésű segített vmennyit. Teljesen megszüntetni nem lehet.
2015. ápr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Furminatort akartam én is ajánlani.Főleg az elhalt aljszőrt szedi ki. Sajnos, a lakásban tartott macska kisebb-nagyobb mértékben egész évben vedlik. A megszokott helyükre tegyél egy plusz takarót, azt könnyebb kirázni. Nekem a hálóban is úgy van, az ágyra teszek egy második takarót, azon fetrenghetnek.
2015. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom! Külön pléd már megvan, szinte a lakás minden zugában:))Vannak "házikóik" is, abban is pléd, de már hétvégén kirázni sem lehet, csak porszívózni egy fél órán keresztül! A mostani fésűjük az a kesztyűs, gumi sörtéjű, de hátha azzal, amit mondtatok, többet ki lehet fésülni. Az viszont megnyugtatott, hogy nem egyedi jelenség, hanem mert lakásban tartott állatok.
2015. ápr. 23. 06:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettünk furmunátort, és fantasztikus, hogy mennyit szőrt ki lehet fésülni a cicákból. A hátsójukat már nem engedik sepregetni, pedig oda gyűlik egy csomó:) De így is a ruhák negyedannyira nem szőrösek, mint eddig. Ja, és a kárpitok sem! Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak!
2015. máj. 25. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg fogja szokni és engedi majd a teljes testfelületet. Enyémek még henteregnek is, hogy "itt is, ott is" :) Még a pocakjukat is.
2015. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!