Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Írnátok Budapesti jó és...

Írnátok Budapesti jó és megfizethető állatorvosokat?

Figyelt kérdés

Jelenleg akihez járok állatorvos, kerületi, közel van, csak azért hordom hozzá őket. A kutyát chipeltetni is 6500 ft (máshol 3-4 ezerért is lehet) volt, a kandúr macskám ivartalanítása 10 000 ft .(van ahol 3 ezerért csinálják a kandúr macskát! ) A macskának kombinált oltás 16 000 ft veszettség elleni 3 000 ft. Nos, van 3 macskám, 1 nagy kutyám, és ezt igencsak sokallom. Emellett annyira de annyira unszimpatikus tenyérbemászó egy nő hogy herótom van tőle. Mindent rám akar eröltetni! A macskámmal nemrég voltam rutinvizsgálaton, mert már öregszik és szeretném tudni hogy minden rendben -e van vele. 10 perc volt az hogy megnézte a macskát mondott pár szót és ajánlgatta a dolgait, és ez került 2 000ft-ba. Csak az hogy ránézett...

Ez még így rendben is van, de nemsokára a lányka cicámnak tervezünk kicsiket, és azelőtt nagyon sok vizsgálaton át kell mennie. Horribilis összeg lesz! Nem csak az hogy kivizsgálják , teszteket csinálnak neki, hanem az amikor már hordom vemhesen hetente vizsgálatra hogy minden rendben van-e vele. Van Budapesten belül olyan jó állatorvos, aki szereti az állatokat, normális, kedves, és azért nem kér el 2000ft ot hogy ránézett a macskára?



2015. jan. 27. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Felsőzöldmáli állatorvosi rendelő allatorvosi-rendelo.hu

Sütő Andrást ajánlom. Múltkor kitisztította a fülét mert rüh volt benne, plusz bolhát irtott. A bolhairtó árát és egy ezrest kellett fizetnünk. Nagyon szereti az állatokat, végigböngészheted az oldalt. Könyvet is írt. Féreghajtásért plusz vizsgálatért egy ezrest kért. Szimpatikus, és szerintem jó orvos. (Nem tudom, melyik kerületben laksz)

2015. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképpen oda viszem :)
2015. jan. 31. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!