Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány macskád van, hogy,...

Hány macskád van, hogy, honnan kerültek hozzád?

Figyelt kérdés
Nekem 3 cicám van, az 1. itt született egykeként (az anyja már meghalt), a 2. cicát tenyésztőtől vettem, 3. cicát a ház előtt találtam. És imádom mindet :)
2014. nov. 4. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyet kaptam 5 hetes korában, de az anyja átjárt hozzánk szoptatni, még most is szoptatja, pedig 4 hónapos, a másikat a kertünkben találtam.
2014. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 KGabi0000 ***** válasza:
3 cicánk van,abból 2 az enyém.Az egyiket elhoztuk az egyik rokonunktól,mert születtek kiscicák nála,a másodikat találtuk,vagyis hozzánk jött,mert sok cicát fogadtunk már be az utcáról,itt a Dunaparton sokan csak kirakják a cicusokat,akik nem kellenek,azt menjenek amerre látnak,belőlük szoktunk etetni néhány,aki épp erre jár.A harmadik a legkisebb,őt szülinapomra kaptam Anya barátnőjétől,tiszta bolha volt és soványka,egy idős nénitől hozta,aki már nem tudott úgy gondoskodni róluk.A testvérei már mind meghaltak,szóval szinte megmentettük.Ő is kiscica volt,amikor kaptam.De mindent nagyon szeretem.
2014. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én unokatestvérem barátnőjétől kaptam a cicám, csak ez az egy van. Ő mondta, hogy vannak kiscicák, és szeretnék-e egyet hogyha már el lehet őket választani, és anyu is beleegyezett :) Azóta már ivartalanítottuk. Imádom, mókássá teszi a napjainkat :D
2014. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg 9 van. :) Utcai kóborkák voltak vagy gyepmesteri telepről lettek kihozva altatás elől. Ivartalanított benti cicák.
2014. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

6


Egy az Illatos úti ebrendészeti telepről lett altatás elől kihozva, őt az eredeti gazdái leadták oda, mert már nem kellett nekik; egy szintén nem kellett az eredeti gazdájának és macskamentőhöz került, aki új gazdát keresett neki; egyet komoly tenyésztőtől vettünk; egy senki macskája volt, félős és éhes, etetni kezdtük, megszokott, magunkhoz vettük; 2 pedig nem kívánt szaporulat volt valahol,ők betegen kerültek hozzánk, nekik új gazdát akartunk találni a kezelésük után, mert már sok volt a macska, de olyan barmok jelentkeztek értük, hogy nem adtuk oda őket és rajtunk maradtak.

2014. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Otthon 2. Egyiket befogadtuk az utcáról, a másodikat nemrég vettem, fajtatiszta maine coon.

Otthon a szüleimnél 1 menhelyről fogadott van, továbbá 2-t a telekről hoztunk haza :)

2014. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nekem három

először hármat kaptunk aztán egy elveszett

és találtunk egy másikat

2014. nov. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tegnap óta van 2 macskam. a kocsma mellett a kukából rámmásztak a karomra mikor leakartam őket puckozni..aztán meghatódtam

A puckot azért rásimogattam a fejére...

2014. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5 ivartalanított cicánk van, lakásban.

Az egyiket, egy vöröset utcáról szedtük össze, soványan, bolhásan, férgesen, lábtöréssel. Idén kb 9-10 éves.

Egy fekete-fehér 4 hetesen került hozzánk, mert egy barátnőm ismerősénél születtek, többit vízbe fojtotta, őt sikerült megmenteni. Idén 7 éves.

Egy másik fekete-fehér a szomszéd idős nénitől került hozzánk, mert már nem tudott gondoskodni róla. Ő olyan 8 éve skb idén.

Van egy fekete perzsa keverékünk menhelyről, 2 éves.

Illetve egy cirmos-fehér main coon keverékünk szintén menhelyről, 10 éves idén kb.

2015. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!