Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Perzsa cicám fenekére egy...

Markesz kérdése:

A Perzsa cicám fenekére egy nagy gombóc kaka ragadt, és szenved, de nem tudom levágni. Vajon állatorvos, vagy kozmetikus elvállalná?

Figyelt kérdés
Először még csak fostos volt a feneke, de azt mindig megoldotta magának, olyankor nem jöhetett be, most pár napra rá, vettem észre hogy már jó nagy gombóc, és hiába próbáltam nekiesni ollóval, nem jutok eredményre....állatorvos?

2014. okt. 23. 11:35
 1/4 Medvi ***** válasza:
Állatorvos és kozmetikus is meg tudja csinálni, de jó lenne, ha nem kellene emiatt bealtatni. Vidd el mielőbb, ne szenvedjen tőle!
2014. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te kint tartod a perzsát?Fésüld ki vagy vágd ki vagy ha ez nem megy akkor vidd el dokihoz vagy kozmetikába,inkább dokihoz hisz a hasmenést nem ártana kezelni is.
2014. okt. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elvittem kozmetikushoz, levágta a kis golyójáról a nagy szarcsimbókot, meg amit tudott, hazahoztam, rögtön kellemes meleg vízbe betettem, és áztattam kicsit, megmostam samponnal, jól leöblítettem még kicsit hagytam ázni, megvagdostam még én is a csimbókjait, megszárítottam, és mind2-en öregedtünk vagy 10 évet....most kicsit haragban van velem, de majd a halas whiskas megoldja a kis lelkét, és bújni fog, ahogy eddig...! :)
2014. okt. 24. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre a későbbiekben figyelned kéne, mert az is előfordulhat, hogy úgy összeragad a feneke környékén a szőr, hogy nem fog tudni kakálni tőle.
2014. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!