Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek jó neveket találta...

Miamor kérdése:

Szerintetek jó neveket találtam a kismacskáimnak? Ha valamelyik hülyén hangzik, ahelyett tudnátok ajánlani vmi jobbat?

Figyelt kérdés

Öt cica van, még nem tudom megállapítani h fiúk-e vagy lányok.

1.egyszínű fekete: Ördög (mert úgy néz ki, mint egy tasmán ördög)

2.világosszürke-fehér: Hófi(Hófehérke röviden)

3.fekete-szürke foltos: Spárta(egy külföldi macska neve, youtube-on van róla szülős videó,és hasonló mintázatú a kiscicám)

4.:szürke cirmos: Garfield (tipikus macskanév)

5.:szürke cirmos: Tigris ( másik tipikus macskanév).

Véleményeket kérnék szépen!



2014. szept. 14. 15:42
 1/6 KGabi0000 ***** válasza:
Nekem a Hófi és a Spárta nem tetszik.Szerintem még ne nevezd el őket,tapasztalatból mondom,mivel úgyis máshogy fogod hívni,ha nagyobb lesz és meglesz a maga egyénisége.De nekem tetszik a Kolombusz,Hógolyó,Kyra,Maggie,Milli,Nyafi,Puffancs,Szimba név.
2014. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, a Szimba, Nyafi, Milli, Hógolyó nekem is tetszik. Meg még millió név. Ezért is nehéz dönteni. Köszi a tippeket!
2014. szept. 14. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
A Hófi jópofa. Nekem a Garfield meg a Tigris nem tetszik. Olyan tucat nevek.
2014. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondok Neked 2 ritkaságot, a 2 éves lányom "találta ki":

Makka (macska)

Cirma (cirmi cica összevonva)

2014. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy mi a nevük, a lényeg, hogy neked tetszen. :) Ha a cicák el lesznek ajándékozva akkor pedig jobb ha az új gazdijuk talál nekik megfelelő nevet. :)

Én azért leírom az én macskáimat hogy hívják és hogy hívták. Nyugi nem mindegyik mostani cica, jelenleg 5 cicám van, de 1-nek még nincs neve :$

Leo (Ő az anyacicám, azt hittük fiú azért adtuk neki ezt a nevet, tavaly júniusban született)

Limbo (Ő Leo - valószínűleg, még én sem tudom megállapítani - lánya, Leonak volt egy testvére aki teljesen úgy nézett ki mint ez a cica, csak ő sajnos eltűnt, ezért kapta ezt a nevet, 2 hete született.)

Kaktusz (vörös kandúr, 6 éves)

Tofu (Leo anyja, 2-3 évesre becsült)

Ők voltak a jelenlegi cicáim, egy szürke kiscicának még nincs meg a neve. :) Az összes fehér - szürke, kivéve a kandúr és egy kiscica. :)

Voltak már iylen nevű cicáim is életem során:

Marcipán (Marci)

Garfield

Tigris

Holta (na ezt ne kérdezd honnan, 5-6 éves voltam... :D)

Feksi

Kormi

Tapi (Tappancs)

Nyafi

Bandi

Folti

2014. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jobbnál jobb ötleteket kaptam tőletek! :)
2014. szept. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!