Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fúj és morog rám a macskám?

Miért fúj és morog rám a macskám?

Figyelt kérdés
5 éves ivartalanított nőstény cicám van, eddig sosem volt semmi gond. Most az elmúlt 2 hónapban már harmadik alkalommal csinálja azt, hogy minden ok nélkül elkezd vagy rám vagy a páromra fújni, morogni. A másikunkkal nem is foglalkozik és ha ő szólítja abbahagyja és meg is engedi simogatni magát. aztán még egy kis fújás és lehiggad. Mi lehet az oka, mit lehetne tenni? sosem bántottuk, a tenyerünkön hordozzuk..nagyon el vagyok keseredve..

2014. aug. 13. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jártok mostanában olyan helyen ahol érintkeztek más állattal, kutyával, macskával? Mert eltudom képzelni hogy idegen szagot érez és azért.


Ha csak rád (már ha te vagy a pár női tagja) fújna akkor még terhesség is megfordulna a fejembe, ugyanis az állat ezt az előtt megérzi rajtad hogy te tudnál róla. Viszont akkor még mindig ott van hogy a párodra miért fúj.

2014. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok: más állattal nem érintkezek, de az illatokra már én is gondoltam, de nincs hasonlóság a két dolog között. Az egyik alkalommal pizzás doboz volt a kezemben a konyhában és úgy kezdett neki, ma pedig reggel induláskor megállt a fürdő ajtajában és onnan fújt..
2014. aug. 13. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:

egyszer fújt a macskám a páromra, mert neki meg németjuhásza van otthon és megérezte, de mondom az volt az egyetlen eset, hogy megérezte, azóta se érdekli...

meg akkor fújt, amikor a mamám macskájával került szembe, de a szagára nem reagál, ha mondjuk mamámtól jövök haza vagy ilyesmi...

Esetleg állatorvostól kérdezzétek meg :)

2014. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!