Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6m x 4m-es szobában lehet...

6m x 4m-es szobában lehet cicát tartani?

Figyelt kérdés

Alapvetően nagy a lakás alapterülete, de a cica csak ebben az egy szobában lehetne. A szabadba se mehetne ki(volt már egy cicám ő arra járkált amerre akart, az egyik nap amikor jöttem haza munkából elütve találtam 2 utcára a háztól).

Attól tartok, hogy ez inkább kínzás lenne, ezért is írtam ide, hogy majd ti megmondjátok.

Sajnos ez vagy működik ebben a felállásban vagy akkor elhalasztom a cicát amíg nem tudom megoldani a hely problémát.

Ha esetleg van olyan fajta aminek kisebb a mozgás igénye és nem bolondulna bele abba, hogy egy ekkora szobában él, akkor írjátok le légyszíves.

Előre is köszi a segítséget :)


2014. júl. 10. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem tartanék cicát ekkora helyen.

Biztos vagyok benne -a kérdésed alapján- hogy megkapna minden szeretetet, de akkor sem.

A szabadság igénye hatalmas egy macskának!

2014. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ellenne, ha lenne neki csinálva természetes fából kis ülőkék, mászkálók. A macska talán elél kisebb helyen is, csak legyen neki hol mászkálnia, tudja elfoglalni magát. Plusz még örül olyannak is ha erkélyre ki tud ülni, persze le lehet zárni ráccsal az erkélyeket ha arról van szó. Ja és ha hozzá szoktatod, akkor a hámot plusz pórázt is elviseli, és csak ki tudod őt vinni néha kaparászni kicsit. Úgy tudom a perzsa kicsit lustább fajta nekem is volt annak idején, szinte mindig feküdt valahol, nem sok vizet zavart.
2014. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hosszútávon ez kínzás lenne neki,akármilyen ingergazdag környezetet is biztosítasz neki, én nem ajánlom. Arról jól döntöttél, hogy nem engedsz ki macskát többet a szabadba.
2014. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!