Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen betegség okozhat ilyen...

Milyen betegség okozhat ilyen légzési nehézséget?

Figyelt kérdés

Ne azt írjátok, hogy vigyem el orvoshoz, mert már háromszor voltunk, nulla eredménnyel, nem jönnek rá, mitől van a köhögés.


Azt mindenesetre megállapította az orvos, hogy a nehézség valahol a légzőrendszer felső részén lehet. Nem fertőzés, mert az ellen már kapott antibiotikumot, és nem használt.

Az antibiotikum előtt kifejezetten nedves volt, de utána szárazabbá vált. Lehet, hogy a légúti megbetegedése okozta további szövődmény miatt kialakulhatott egy fertőzés is.

Hallani, ahogy a levegő sípolva jön ki. Olyan zihálás szerű, de igazából nm is tudom, hogyan írhatnám le. Olyan asztmásan hangzik... Amikor köhög, a hasa kiemelkedik, majd gyorsan összehúzódik a levegő kieresztésekor, mint amikor egy pumpát összenyomunk. Maga a köhögés bár száraz, úgy tűnik, mintha valami váladéktól próbálna megszabadulni.


2014. máj. 24. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Békáról van szó vagy csíkbogárról ?
2014. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Upsz, bocsi, macskáról!
2014. máj. 24. 20:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Már akkor is hallani, hogy zihál, amikor csak sétál... :(((
2014. máj. 24. 20:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Felugrott egy kábé egy méter magasan lévő helyre, az is extra zihálást váltott ki!
2014. máj. 24. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
ha kis klinikákon nem tudják megmondani, akkor pest állatorvosi egyetem, sztem.
2014. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kellene mellkas RTG-t csináltatni, vérképet nézni -FIP-re is.
2014. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!