Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb. mennyibe kerül egy sphynx...

Kb. mennyibe kerül egy sphynx macska?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
90-100 ezerért kapsz nem jó családból származót, de ha jófajtát akar az ember, 200-akármeddig megy az áruk
2014. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én anno apródon 150 000Ft-ért láttam olyat, amit nem tenyésztésre adnak.

A tenyészetre szánt 250 000Ft- volt.

2014. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igen, jól lement az áruk, én 3 évvel ezelőtt 600ezer-ér láttam, a legolcsóbb 400ezer volt, de azt nem mertem volna megvenni!
2014. ápr. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
természetesem ha megállt volna 250be sem vettem volna, inkább befogadtam egy cicát akit szó szerint kidobtak az utcára! Ő a mindenem, nekem többet ér mint 600ezer forint!
2014. ápr. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm ivartalanítási-kötelezettséget tartalmazó szerződéssel 150 ezerért kapta meg a cicáját.
2014. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Nekem sphynx cicám van! Külföldről hozták nekünk az ismerősök anno 2 éve. Nekünk 80 ezerbe fájt. Külföldön mások az árak hiszen ott nem ritka ez a fajta. Nagyon szeretem őt csak szegénykém eltartása se kevés költség. Majdnem mindenre allergiás vagy érzékeny. És csak házban tarthatom. Különlegessége hogy irtóra feltudja melegíteni az öledet. Jobban mint egy átlagos macska. De volt olyan hogy vendég jött hozzánk és be kellett zárni a macskát egy másik szobába mert féltek tőle. Nekem nagyon tetszik a kinézete! És szerintem különleges fajta és nem borító alapján ítélünk! Ennél barátságosabb macskám életemben nem volt.
2014. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os külföldön még drágábbak a macskák mint itthon. Azok is, amik nem ritkák... Azért mert sphynx nem kéne mindenre allergiásnak lennie... Külföldön is vannak ám szaporítók.
2014. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!