Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?

Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A macskám most lett nagyjából fél éves, és az elmúlt 1-2 napban néha rájön valami megmagyarázhatatlan vadság - megpróbál megtámadni [igaz, hogy játékosan, de agresszívabban, mint szokott], nyávog, szaladgál, aztán ez elmúlik és ugyanolyan normális, mint volt.


Lehet, hogy most kezd ivarérett lenni és azért?


2013. nov. 20. 13:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt kihagytam, hogy szobacicáról van szó.
2013. nov. 20. 13:11
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor pont az,hogy szobamacska.
2013. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 szeto008 válasza:
Hát lehet átfog alakulni zombivá, vigyázz majd rája, hogy meg ne harapjon meg hogy el ne rabolják az űrlények mert akkor meg lessz a fegyverük a föld elzombításához.
2013. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze, mert minden szobamacska szenved...
2013. nov. 20. 13:24
 5/16 anonim válasza:
Nőstény vagy kandúr?
2013. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kandúr.
2013. nov. 20. 13:28
 7/16 anonim ***** válasza:
A miénk pont ugyanilyen. Épp most vettem észre én is, hogy egyre vadabb. Amúgy ki is jár, úgyhogy nem lehet általánosítani, hogy azért mert szobacica. Tegnap pl tv nézéskor úgy megtámadott, olyan sunyi volt a feje, meg a szeme, hogy rendesen féltem tőle:) Később lenyugodott, és ugyanaz a hízelkedős kis qrva lett mint korábban. Amúgy az enyém kb 4 hónapos és kislány.
2013. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
54%
Akkor hamarosan ideje ivartalaníttatni, amennyiben nem szeretnél vele több problémát. Hasonló tapasztalatom volt a saját, lakásban tartott macskámmal(szintén kandúr) - a beavatkozás után sokkal nyugodtabb lett (és nem jelölt meg mindent, ami az útjába került...).
2013. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
A mi szobamacskánk kandúr, már 4 éves, még nem evett meg minket, pedig ivaros.Ő is szokott támadni, ami érthető, mert a macska vadász és mivel a lakásban nem tud egerészni, kénytelen a gazdáját levadászni.Ilyenkor játszani kell vele, fogócskázni, labdázni.Akkor kitombolja magát és lenyugszik.
2013. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy ha játszik. De ez már kezd túllőni a játékon...
2013. nov. 20. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!