Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám az egy hetes kismacská...

A cicám az egy hetes kismacskákat hurcolja a bevetett ágyunk közepére. Tudom, h ez normális, de az is, h az eldugott helyről viszi a nyílt helyre?

Figyelt kérdés
5 db kismacskát ellet, dobozban vannak a lakásban, eldugott helyen a hálószobánkban. Ez a gyagyás, meg "megfelezi" őket, és folyton 2-3-t felvisz az ágyunkra, a közepére. Ami sokkal nyitottabb tér, mint a doboz, a többit meg a dobozban hagyja. És akárhányszor visszatesszük a kicsiket, akkor újból. Ja, és éjszaka is. Éjjel majdnem ráfeküdtem egy kicsire, meg most a párom nincs itthon, "elférnek", de azért ez az állapot nem normális. Meg az is fura, h így megosztja őket. És mindig másikakat hoz, véletlenszerűen. Azokat is, mosdatja, szoptatja meg a dobozban lévőket is. Most is. Kettő az ágyon, 3 a dobozban, anyamacska megnyugodva, elnyúlva az ebédlőben az asztal alatt. Reggel óta harcolunk, de már kezdem feladni.

2013. jún. 23. 12:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Sztem ott nagyobb,vagy legalabb akkora biztonsagban gondolja oket,mint a dobozban. Gazdi kozel, kenyelmes hely...
2013. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar nagyon, hagyd... szerintem ez valami ösztön, hogy szétválasztja az almot, így a természetben ha valami ragadozó megtalálja a kicsiket, csak az egyik fele vész oda.
2013. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most az ágyon lévő kettő kicsihez feküdt, és úgy alszanak. Tény, h korábban Füli sokat aludt egész pici kora óta az ágyon nap közben, gondolom azt tartja biztonságos jó helynek.

Kedves 2. válaszoló, érdekes az elméelted, amit a megosztásról mondasz, h azért, h csak a fele "vesszen oda". (Kb. 2-3 m a 2 hely egymástól.) Ja, és a doboz jó nagy, simán elfér benne Füli elnyúlva pl.


Jelentem mind az 5 cicus az ágyon... :)))

2013. jún. 23. 12:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Leírom, hátha másnak is segít ez esetleg a problémán. Áttettük őket egy kisebb, alacsonyabb műanyag ládába (talán az nem olyan meleg), és ugye akkor ki is cseréltük alattuk. Újságpapír, egy rossz törölköző és azon egy rossz lepedő (amit már nem használunk)- és most tiszta lepedőt kapott. (Ellés óta már kb 1-2-szer cseréltük.) Én még erre is gondoltam, h annak a "szaga" nem volt megfelelő. Azóta béke van. Csak azért írtam le, hátha másnak is segít egy "ágyneműcsere". :))
2013. jún. 24. 08:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Az jò ha most ott maradt. De lehet hogy nem marad ìgy.

Ha megint vinné az ágyra akkor szerintem hagyd had vigye ha ott jòl érzi magát. Rakd fel a dobozt az ágyra és rakd bele piciket. Hagyd ott 2 hétig aztán utána már lérakhatod akkor már nem fog pakolni szerintem .

Kicsit kényelmetlen lesz de hát....

Nàlunk is ez volt a helyzet.

2013. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!