Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicámnak fel van püffedve...

A kiscicámnak fel van püffedve a hasa (amúgy nagyon vékony macska) és hasmenése van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg férges,vidd el állatorvoshoz add neki féreghajtót,és rendbejön.
2008. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ömm.....elég furcsa, mert amikor bent van a házban elkezd futni és közben hasmenése van.Normális ez?
2008. jún. 19. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd a dokibácsi megvizsgálja, fontos hogy vidd el állatorvoshoz!!!
2008. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keress fel egy orvost. Én így jártam a cicámmal, ugyan így, nem evett, hasmenés és erősen felpuffadt has. Egy hétig adagoltam neki a tejet, beleeröltettem, nem vittem el dokihoz, és meghalt. Imádtam, a mai napig sírok ha kimondom a nevét, v rá gondolok, most is... Bocsi. Vidd el dokihoz.
2008. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ORVOS MINDENKÉPPEN!!!
2008. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehéntejet adsz neki, attól is lehet hasmenése, a macskák egy része ugyanis nem tudja megemészteni a tejet. Ha nem erről van szó, bármilyen betegségtől lehet, fertőzés, féreg, stb. Mindenképpen orvoshoz kell vinni, mert akár ki is száradhat szegényke.

Egyébként, te is futnál a szobában, ha rádjönne a hasmenés....

2008. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
ez 100 százalék hogy féreg. kap féreghajtót rá és már jól is lesz:) enn az egész. hidd el, tudom.
2008. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Próbáld megmasírozni a hasát mert lehet hogy haspuffadása van.
2008. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!