Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adnatok otleteket, hogy mit...

Adnatok otleteket, hogy mit tehetnek meg?

Figyelt kérdés

Van egy kandur cicam, ivartalanitott. Nem szeretnem, ha szobacica lenne, igy nappal kiengedem, kulonben keservesen sir egesz nap.

De! van a kornyeken egy nagyon agressziv kobor macska, aki mindig megsebesiti szegenyt. Miatta elcsavarog mindig. Mikor meglatja azonnal menekul, nem is nezi, hogy jon-e eppen kocsi az uttesten, homlokegyenest rohan.

Mar levagtam a fuvet koros-korul, gondoltam talan elkoltozik ha nincs dzsungel, de nem jott be. Tegnap olyan edesen elnapozgatott a cicam, nem ment sehova, ma reggel megjelent ez a dog es hult helye van. :(

Mit tehetnek meg? Segitsetek legyszi!

Egyszer egy honapra elveszett emiatt, az emberek osszefogasanak koszonhetem, hogy ratalaltam.


2009. okt. 2. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs a sok "mindig"-ert...
2009. okt. 2. 10:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Parittya, pici kő vagy fagyasztott borsó :) ás tüz! Azért ne sebesítsd meg csak ijeszd el mindíg. Esetleg kutya?
2009. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kutya az van, a baj, hogy imadja a macskakat. Egyszer pedig mar rakuldtem de nem hasznalt. Meg is lottem muanyag kis lovedekkel, eltalalta a labat, de...

Rajongva szeretem a macskakat es nem szeretnek olyat elkovetni ellene amit kesobb megbannek.

Viszont ez igy nem mehet tovabb. Csak sorra szuletnek a kolykei, immaron 12 kobor macska van a szomszedban, de csak ez az egy veszelyes.

2009. okt. 2. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg befogni, és add le egy állatmenhelyben. Másképp nem fogsz tudni megszanadulni tőle. Ez neki is jobb, így talán megszelidül, és találnak neki egy gazdit.

Vagy ha nem veszik be menhelybe, akkor vidd el nagyon messzire, másik városba. Tudom hogy ez kegyetlenül hangzik, de ha már kóbormacska, akkur úgyis mindegy, hogy hol kóbormacska.

2009. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!