Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy perzsa...

Mennyibe kerül egy perzsa kiscica?

Figyelt kérdés

Csongrád megyében, főleg Szentes körzetében szeretnénk vásárolni mamának egy perzsa kiscicát, hogy ne legyen olyan egyedül. Jász-Nagykun-Szolnok, és Csongrád megyében van valahol eladó perzsa cica[én csak nagyon drágákat találtam], és mennyi a legolcsóbb fajta?

Vagy még milyen fajtát tudtok ajánlani? :)


Köszi!


2013. márc. 3. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
12k :(((
2013. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tessék? :)
2013. márc. 3. 18:03
 3/11 Vicuska87 ***** válasza:
12%

Olyan nincs hogy legolcsóbb fajta.. a törzskönyves fajtatiszta cica mindig is árában volt, 80.000 ft-tól


Egy perzsa is kb 80.000 ft-nál kezdődik!

2013. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

oké... de nem muszáj fajtatisztának lennie. a mi perzsa cicánkat ingyen kaptuk, bár... szóval mindegy.

mindenki mástól kérdezem: milyen fajtákat ajánlanak még, amik barátságosak?

2013. márc. 3. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a mamád mennyire szeret és tud foglalkozni a cicákkal. A perzsának elég macerás a szőre, mivel hosszú és még aljszőre is van, amit ha nem fésül, ápol, akkor filcesedik, csomósodik.

Nem tudom neked mi a drága és olcsó. Ezen biztos lehetne vitázni, hogy a törzskönyves csak a fajtatiszta, leírom ami van, nem foglalok állást. Én a most "divatos" macskák árát sejtem 80. eFt-tól kezdődik a hobbi cica, lehet egy törzskönyvezett perzsa is ennyi, de lehet olcsóbb kicsit, bár... Ami olcsóbb (10-30 eFt), teszem azt különböző hirdetések útján vannak feltéve, azok nem fajtatiszták, mert nem tenyésztőktől van csak szaporítóktól.

Sok mindentől függ, hogy melyik fajta a legmegfelelőbb, kinek mi. Ha komolyan érdekel és tudsz rá pénzt szánni, akkor nézz körül a neten, mert szerintem így ajánlani nem lehet. Nem tudni mik az elvárásaid.

Lehet a mamád egy házi cicának is örülne vagy egy keveréknek, ha az ő vágya egy perzsa.

2013. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is örülne keveréknek is, anyu akar nagyon perzsát. Hol tudnánk venni egy ilyen akármilyen kiscicát?
2013. márc. 3. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tele vannak a hirdetések velük.

Nem akarlak beparáztatni, de azért lehet elég rizikós is egy-egy ilyen vásár, mert nem biztos, hogy egészségesek a (cica)szülők meg stb. Viszont lehet édes, cuki, egészséges cicát is kifogni.

Ha mégis nagyon-nagyon akarod, akkor a hirdetésekben megtudod nézni (írd be, hogy eladó macska, egy csomó oldalt kidob), hogy milyen fajta a cica meg, hogy hol árulják esetleg ingyen adják. Lehet van a te környékedről is hirdető. Szánj rá egy kis időt, hogy végigböngészd.

Meg ugye a menhelyet is szokták ajánlani, de arról fogalmam sincs hogyan működik.

2013. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. márc. 3. 18:57
 9/11 Kovács Pistike01 ***** válasza:
62%
Nem csak a perzsa macska macska, sőt a házi macska áll genetikailag a legközelebb az ősökhöz. Lehet ugyanolyan kedves, aranyos és okos, mint bármelyik fajtiszta cica. :)
2013. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is. Csak a mai világban már a sima házimacskáért is tudnak kérni csillagászati árakat, bár megértem félig-meddig...
2013. márc. 3. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!