Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktathatnám le 6...

SimiAdreee kérdése:

Hogyan szoktathatnám le 6 hónapos maine coon kandúromat az ablakon való kimászásról?

Figyelt kérdés
Tetőtérben lakom és a ferde tetőtéri ablakon,mikor szellőztetek ki akar surranni.Ma ki is esett az ereszbe,de szerencsére nem lett baja.Kilógattam egy pokrócot és azon visszamászott hozzám,de féltem őt,mert ez sem rettentette el és újra próbálkozik...

2013. márc. 2. 20:53
 1/3 Valletta ***** válasza:
Sehogy. Fém szúnyoghálót kellene felszerelni.
2013. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, erről sajna sehogy, az én ivartalanított, sima házimacska kislányom is csak a szúnyogháló állítja meg, viszont mivel sima lehúzható, nem fém, így egyet már tönkretett. Vagy addig a macska nincs szobában, vagy nagyon résnyire nyitod, és végig ott vagy addig is...
2013. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt nézz körül: [link]
2013. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!